Tanie doładowanie – oszczędzaj mając telefon na kartę
22
- maj
2016
Posted By : NoAd
Tanie doładowanie – oszczędzaj mając telefon na kartę

Tanie doładowanie

Witajcie, ostatnio było trochę o Anime, coś z niusów więc czas napisać coś także o oszczędzaniu. Jak kupić tanie doładowanie ?

Najpierw odpowiedzmy sobie na pytanie – czy da się kupić doładowanie telefonu na kartę w kwocie np. 30 zł za mniej niż 30 zł ?  – Tak, da się i pokażemy jak to zrobić w pełni legalnie i szybko.

Czy to legalne – Tak, wynika to z konstrukcji prawnej – firma X zarejestrowana poza Unią Europejską w kraju, z którym Polska ma podpisaną umowę o przeciwdziałaniu podwójnemu opodatkowaniu nie płaci podatku VAT.
Wynika z tego, że taka firma zakupuje doładowania o 23% taniej, ponieważ kwota doładowania na karcie np. 30 zł jest już brutto (zawiera 23% VAT)

Firma zagraniczna kupuje tanie doładowanie za 30 zł w kwocie 24,39 zł ale dochodzą pewne koszta obsługi i prowizji, które musi doliczyć oraz jakaś marża by zarobić. Miejscem gdzie łatwo kupimy takie doładowanie jest serwis Allegro.pl

Przetestowałem jednego ze sprzedawców zakupiłem kod doładowujący Virgin Mobile 30 zł na aukcji za 26,95 zł kod dostałem po okolo 4 minutach na maila. Doładowałem kodem i moje konto zasiliło 30 zł. Co dało oszczędność 3,05 zł na jednym doładowaniu czyli przy zaokrągleniu 10 %. Doładowanie takie można zakupić do każdej sieci polecam aukcje oznaczone systemem automater.pl działające 24/7 (ja kupowałem doładowani o 2 w nocy).

Oszczędność może nie jest jakaś wielka, jednak gdy zastosujemy kilka podobnych oszczędności da to już jakiś wynik. Ja do niedawna jako abonent Play płaciłem około 37 zł za swój abonament “no-limit” obecnie mam to samo za 26,95 zł co daje już 10 zł oszczędności. O tym jak szukać oferty dla siebie przeczytacie TUTAJ.

Lub możecie skorzystać z tego co ja w cenie 26,95 zł mieć nielimitowane rozmowy, sms i 4 GB/5 GB internetu na miesiąc.  Takie rzeczy tylko w Virgin 😉

 

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.